|
|
|
|
|
Under 06 Girls |
|
|
|
|
Name |
Contry |
Place |
|
|
R M D
Panchali Rathnayaka |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
Omaya
Tashi Jayatilleke |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
A
Yoshitha Pabasara |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
Arunalie
Lokuarumage |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
I M T
S Gunawardena |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Under 08 Girls |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
K K M
Sachintha Kodikara |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
Dasuni
Navoda Senadeera |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
Devuja S
Weerakoon |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
H K T
Dewnethmie Dahampriya |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Under 10 Girls |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
T H D
Niklesha Tharushi |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
Roshell
Nathasha Askey |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
W A D
Sumudu Wijesinghe |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
Tashini
Minaya Samarasinghe |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Under 12 Girls |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
Dilhara
Ishini Wickramasinghe |
Sri Lanka |
Champion |
|
|
P A R R
Nonis |
Sri Lanka |
Equal 2nd |
|
|
Nethmi
Nirasha Gamage |
Sri Lanka |
Equal 2nd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Under 15 Girls |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
Sajini
Hasara Balasuriya |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
V D P
Liyanage |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
Manisha
Suchini Gunaratne |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
R G R D M
Rajapakshe |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
T B S H
Bandara |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
A
Tharushi Wijerathna |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
B S M
Wickramarathne |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Under 06 Boys |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
Rahal
Kumarapperuma |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
A Senuka
Mendis |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
S M P
Pilina Jayasinghe |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
Sanupa
Bimsath Marapana |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
N D
Sandisa H Wijesekara |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Under 08 Boys |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
K C
Harrikizhan |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
W A O D
Wijesinghe |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
W M G Iru
Kumarasiri |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
I Banindu
Dahanayaka |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
G W D M
Dabarera |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
J S Aloka
Fernando |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
A A
Harindu Akhilesh Dias |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
I K B
Sandirigama |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Under 10 Boys |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
G M H
Thilakarathne |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
I M P T
Gunawardena |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
Ranindu
Dilshan Liyanage |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Under 12 Boys |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
Achinthya
Shamen Kaluarachchi |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
Chamath
Weerasinghe |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
Prasanjith
Chanaka Lorensuhewa |
Sri Lanka |
2nd Runner Up |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Under 15 Boys |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
Mojitha
Sathsara Gunaratne |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
H G Anuja
Probodhana Herath |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
C Prabath
Jayasena |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rating Category 1800 -
1999 |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
Yasas
Kalana Kuruwitage |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
Shakthi
Ediriweera |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
W A T S
Gunasinghe |
Sri Lanka |
2nd Runner Up |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rating Category 1600 -
1799 |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
R M T C
Rajapakse |
Sri Lanka |
Champion |
|
|
W S
Gunasinghe |
Sri Lanka |
Equal 2nd |
|
|
W R L De
Silva |
Sri Lanka |
Equal 2nd |
|
|
Kasun
Viduranga Liyanapathirana |
Sri Lanka |
Equal 2nd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rating Category 1000 -
1599 |
|
|
|
|
Name |
Sri Lanka |
|
|
|
Yasiru
Mihiranga |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
G Saranga
Pathum |
Sri Lanka |
Equal Champion |
|
|
A
Kaveen Alwis |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
Surath
Wijerathne |
Sri Lanka |
Equal 3rd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Best Unrated Category |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
A.S.
Galagamaarachchi |
Sri Lanka |
Champion |
|
|
R T
B Nawarthne |
Sri Lanka |
Equal 2nd |
|
|
D M S N
Dayarathne |
Sri Lanka |
Equal 2nd |
|
|
Yasas
Savinda |
Sri Lanka |
Equal 2nd |
|
|
A
Tharushi Wijerathna |
Sri Lanka |
Equal 2nd |
|
|
B S M
Wickramarathne |
Sri Lanka |
Equal 2nd |
|
|
S M H D
Sathkumara |
Sri Lanka |
Equal 2nd |
|
|
|
|
|
|
|
Best Women |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
S D
Ranasinghe |
Sri Lanka |
Champion |
|
|
Mihirani
Jayathilake |
Sri Lanka |
1st Runner Up |
|
|
Binudi
Senarath Yapa |
Sri Lanka |
2nd Runner Up |
|
|
|
|
|
|
|
Open |
|
|
|
|
Name |
|
|
|
|
Viman
Bhagya |
Sri Lanka |
Champion |
|
|
Isuru
Alahakoon |
Sri Lanka |
1st Runner Up |
|
|
C K D
Fonseka |
Sri Lanka |
Eqaul 3rd |
|
|
G C
Anuruddha |
Sri Lanka |
Eqaul 3rd |
|
|
Bernd
Daverkausen |
Germany |
Eqaul 3rd |
|
|
W G
Chinthaka Mendis |
Sri Lanka |
Eqaul 6th |
|
|
Chandana
Wijekoon |
Sri Lanka |
Eqaul 6th |
|
|
N C O
Saranga |
Sri Lanka |
Eqaul 6th |
|
|
A A C B
Amarasinghe |
Sri Lanka |
Eqaul 6th |
|
|
R S
Dissanayake |
Sri Lanka |
Eqaul 6th |
|
|
Rasheen
De Silva |
Sri Lanka |
Eqaul 6th |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|